Jak se vymanit z Matrixu

Webinář už skončil. Podívejte se na záznam níže…

56 thoughts on “Jak se vymanit z Matrixu

 1. mac PC :DDDD at se podívá jestli nemá zamáčknutou klávesu… na notasech se dá vypnout klávesnice at to udělá potom to bude ok nebo jestli má mac Pc tak ať ju odpojí v nastavení či odpojí kábel…

 2. Preji krasny den :),
  rada bych se zeptala – pri treninku trvajicim 21 dni – jak pracovat, jestlize v ramci tech 21 dni budu asi 4 dny mimo Prahu a mimo internet? Myslim, ze to vnimam spravne, jesltize si myslim, ze JE NUTNE dodrzet prave jednadvacetidenní obdobi. Ze prestavka neni vhodna. Takze – co s tim? Lze zacit pozdeji? Dekuji za odpoved.
  Jana

  • Jirka na to odpovídal ve druhém videu. Trénink je možné přerušit na několik dnů, nebo si dokonce vyžádat dopředu, abyste si to mohla vzít sebou na dovolenou.

  • Jirka ve druhém videu mluvil o tom, že NeuroRestart částečně využívá i principy se Silvovy metody, tzn. Hladinu alfa.

 3. chcel by som sa vás opýtať , keď teraz momentálne nemám financie na zakúpenie si vášho produktu , či v budúcnosti bude možnosť vstúpiť do tohto vášho projektu , ak áno , kedy by to bolo reálne , ďakujem

  • Jirka ve druhém videu mluvil o tom, že „Neurorestart Peníze“ bude dostupný kdykoliv, ale tento Neurorestart, který je teď možné si koupit, ten bude dostupný jenom do 5.6.2013 a sám neví, zda ho někdy budou opakovat.

 4. Uz mam kurz zaplateny – zo dna 30.5.2013… dostanem tiez dva listky 21.9.2013? rada by som vzala jedno z deti….

 5. Vyzkoušela jsem levou rukou vytáhnout knihu a jsem šokovaná skvělou odpovědí na můj problém…

 6. Nahrávka štěstí zdarma nejde stáhnout, při potvrzení objednávky e-mailem píše Vaše stránka chybu e-mailové adresy a chybný odkaz, že už jsem přihlášena. Co s tím? Co si mám teď myslet? Že sbíráte kontakty a slibujete, co nesplníte? To je škoda, video se mi docela líbilo. Špatným chováním se ztrácí potencionální zákazníci. Doufám, že to dáte brzy do pořádku.

  • Tento dotaz musíte směrovat přímo na poskytovatele, tj. spolěčnost Inner Winner. Kontakt zde. Já osobně s vyřizováním nahrávek štěstí nic nemám.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..