75 thoughts on “Změňte svůj život za 4 dny

 1. Pokaždé když vidím paní Marušku vykouzlí mi úsměv na tváři 🙂 Miluji Vaši osobnost a charisma :-)))) Děkuji, jste skvělá! :-*

 2. Dobrý večer 🙂 Já chcíí, ale věčné téma, kde na to vzít? Je možné zaplatit až v březnu?Bára

 3. Procházím rozchodem s partnerem a už se strašně těším, až to bude za mnou, budu mít čas pracovat na svém osobním rozvoji, na změnách k lepšímu, v čemž mně partner neskutečně brzdil. Jste součástí mé změny 🙂 Také mi pomáháte.

  • … mrzí mě, čím procházíte, nicméně podobnou cestou jsem prošla a pokud jste rozhodnutá, jděte si za tím! Z osobní zkušenosti mohu jen vřele doporučit, následné pocity stojí to za to 😉 Buďte silná a jděte si za svým… 🙂

  • ahoj, ja jsem rozchodem prosla v loni. Hodne mi pomohla kniha Zivot je zmena a zmena je zivot, kde jsem vycetla, ze kazda zmena v zivote je zmena k lepsimu i kdyz to v tom danem okamziku tak nevypada. No a dnes mam noveho partnera a je stoprocentne lepsi nez ten predtim.

   • Děkuji za podporu. Rozhodnout se mi trvalo asi půl roku, ale už to cítím také tak, že je to nejlepší řešení. Už teď cítím svobodu, která nastane příští týden, až odejde -)

   • Mou „biblí“ je Louis L. Hay – Miluj svůj život, Tajemství od Lorny B. Můžu Vás poprosit o autora té knihy Život je změna?

 4. svoji opravdu velkou změnu jsem udělal, když jsem se rozhodl netáhnout za sebou své manipulativní vztahy a pořídil jsem si váš koučink a audia… sebevědomí… od té doby je pro mě každý den výzva…

 5. Jsem připravená a hladová. Mnoho let na sobě pracuji, objevuji a stále je to málo. Nebo málo „správně“? Už to chci prolomit, abych byla dobrá nebo ještě lepší! A to nejen pro sebe, ale i pro okolí! :o)

  • Pro Tomase : kupte si knihu od Normena Vincenta Pealeho Síla positivního myšlení,přečtěte si ji a věřím,že Vám to pomůže.

 6. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je se mnou vše v pořádku, když si myslím, že není potřeba, abych se měnila? Netrápí mě nic co by vyžadovalo mou změnu. Nebo si myslíte, že každý změnu potřebuje?

 7. Krásný večer přeji, ráda bych reagovala na Vaši výzvu zda jsem připravena na změnu. Měním svůj život kompletně, odhodlání ani odvaha mi nechyběla, ale ted se dostávám do začarovaného kruhu. Začínám řešit existenční problémy a to mne velmi stresuje. Osamostatnila jsem se, odešla ze vztahu, který mne nenaplňoval, přišla o práci, onemocněla jsem a nyní je mi mizerně a nevím jak z toho ven. Je to velmi stručně řešeno, ale podstatu to vystihuje. Co mi poradíte prosím?

  • Ahoj, Ivet, Jsme na tom podobně- odchod ze vztahu, nemoc už mám dlouho (částečný ID). Práci mám, nedovolím si odejít, mám ještě živit dva kluky, než budou samostatní. Bojím se, že bych to třeba nezvládla, můj projekt se neujme a já budu na mizině.

   • Ivet, není v mém životě momentálně nic, kde by byla stabilita, o práci jsem přišla, když jsem onemocněla…tedy ted na ÚP. Také mám doma dvě slečny, které živím. Mám kolem sebe skvělé lidi, kteří mi pomáhají, přátelství je krásné, ale nenajím se z něj 🙂

    • To je fakt! Ale buď ráda, že máš dobré přátele. Já je nemám a moc toužím po dobré kamarádce. Díky své nemoci a manželství jsem se stáhla do sebe. Ráda bych na kurz, ale kde vzít peníze? Je to vůbec pro mě vhodné?

    • Hanko: Nevím, zda je toto adresováno mně.. sama jsem vychovala 2 syny a při tom vystudovala VŠ. Ničeho v životě nelituji. Pokusy o vztah s mužem byl vždy jen průšvih! Dnes už vím, proč!!! Pokud bys ráda kamarádku, vyměníme si e-mail? Můžeme si napsat, podle bydliště třeba někdy i sejít.

 8. Dobrý večer, v současné době je pro mne výzva, pracovat na svém zdraví, hodím k fyzioterapeutovi a dala jsem si závazek snížit váhu. :-)..lze to naprogramovat?

 9. Snazim sa zmenit svoj zivot pomocou the secret ale nedari sa mi zbavit negativnych veci vo svojom zivote co by ste poradili ??? … nejde mi to prehrat keby ste mohli odpisat …

 10. Dobrý den, moje výzva je chovný mainský mývalí kocour. Dodělávám základní školu,tak mi mamka dala podmínku „kocoura dostaneš,když dáš vyznamenání“,ale vždy mám na vysvědčení za 3.
  Lenka

 11. Chci změnit svůj vztah k partnerovi, už nějakou dobu se snažím od něj odpoutat a stále selhávám….

 12. Já bych rád rozuměl NLP, ale jsem líný se k tomu nějakým způsobem dostat, je tam vidina velké dřiny, mnoho hodin studia. Tak to mám i s jazyky, proto umím jen česky. Přiznávám se, jsem příliš líný:-(

 13. Vy dve Slniečka:-) Ďakujem za to, že ste, že pomáhate, radíte….Veľmi si vás vážim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. Dobrý večer :3 Pro mě je v téhle době velká výzva vytvořit si tzv „vakuum“ proti negativním řečem a energií lidí kolem mě, co se týče předmaturititního období. I když nejsem zrovna nejlepší student, ale snažím se být pozitivně naladěna a nebrat si negativní řeči a ztěžování si ostatních vůbec k srdci. Můj život celkově se velmi změnil od dob, kdy jsem „dospěla“ k poznání, které je většině lidí pořád ještě „zavřeno“…. :-))

 15. Po absolvování spousty webinářů s paní Maruškou,Sebevědomé ženy, Neurorestartu…a dalších NLP technik jsem našla odvahu odejít od manžela. Ještě mi zbývá velký cíl, odejít ze ZŠ. Moje kdysi milované povolání mě už nenaplňuje, není kam jít. Přivydělávám si doučováním a začala jsem používat některé techniky, o kterých jsem tady slyšela.Chtěla bych se věnovat dětem, které mají problémy a nějaké bloky, pomáhat jim.

 16. Dobrý večer, chápu dobře a domýšlím, že díky NLP lze se zbavit nepřijímání sama sebe, a i následné fyzické problémy díky zlomené psychice ? 🙂 děkuji Martin

 17. Dobrý večer, chtěla bych změnit své vystupování vůči klientům. Jsem na pozici obchodního zástupce , jsem měkká, tvářím se nejistě, něco na způsob :,,neubližujte mi´´, pořád krčím čelo, aniž bych si to uvědomovala :). Mám nějaký blok, ale nemůžu najít ohnisko problému. Jsem si jistá, že to zvládnu, protože to zvládnout chci, ale nevím, jak na to. Vím, jak všecko mám zvládat, druhým poradit dokážu, ale u sebe mi to nejde vůbec aplikovat.

 18. Člověk se přece potřebuje pořád měnit, jen tak můžeme jít dopředu a vyvíjet se jako lidstvo. Nebo se pletu?

 19. Dobrý večer, chápu dobře, že raport znamená umění brát lidi kolem sebe takové jací jsou a respektovat jejich individualitu a komunikovat s nimi podle toho?

 20. Ahoj Maruško, ráda bych Vás pozdravila! 🙂 I mě pomohla sobota, kterou jsme u Tebou prožily 🙂 Často na ten den vzpomínám a motivuju se jím dopředu :)) Díky technice kotvení jsem si v neděli večer vytvořila novou kotvu a když jí zkouším třeba i teď, tak funguje 🙂 Věřím, že se opět někdy uvidíme, protože mě to baví se sebou pracovat, rozvíjet se a jít dopředu :-))
  Šárka

 21. Příjemný večer i Vám oběma,
  pracuji nyní na takové změně- chci napsat můj první E-book a podle Vašeho vzoru jsem v polovině tohoto psaní, tedy ,,skládání,, a už nyní mám velkou radost že mi toto jde díky Vašemu návodu, což jsem si přála už dlouhé roky, ovšem neznala jsem návod jak začít. Pokoušela jsem se dříve psát bez návodu- ovšem nešlo mi to. a nyní mi to jde, takže to považuji určitě za zázrak , věřím že vše vyjde. Podrobnosti napíši určitě brzy a již se Těším :-))))

 22. U nás jsou také lidé, co mají dvě i tři práce, aby vůbec přežili. Jenomže málokdo je vidí. A taky si té práce váží, i když je jen za pár stovek.

 23. Dobrý večer,děkuji za Vaše skvělé webináře,vždycky mě povzbudí abych alespoň minimálně pracoval na svém rozvoji.Knihu NLP pro každého jsem četl,a mohu ostatním jen doporučit,už teď vím,že se o NLP určitě budu zajímat více.Rád bych se změnil ze zaměstnance na podnikatele,chtěl bych mít větší sebedůvěru,a umět více kontrolovat své emoce a umět lépe komunikovat.Ješte jednou děkuji za to co děláte – děláte to velice dobře Tom 🙂

  • Hani, je to opravdu hodně peněz najednou, skus začít s něčím méně nákladným, k tomu kurzu se dá dojít třeba později. Jsem na tom podobně, ale nevzdávám se. Určitě bude líp!

  • Děláme jenom živé kurzy. Pro úspěšné absolvování je nutné techniky cvičit a Marie musí kontrolovat, zda techniky provádíte správně. To se přes internet nedá.

 24. Dobry vecer Marie, mam velmi neprijemnu sefku ako sa mam zachovat , kazdy ma z nej strach, dakuem . Silvia

  • Jedna naše klientka, která absolvovala kurz NLP, nám říkala, že také se bála svého šéfa, ale potom, jak se naučila používat techniu Rapportu, tak na její překvapení se rychle spřátelili a teď ji kolegové závidí, jak to dokázala 🙂

 25. Maruško a Janku,přeji Vám krásný večer, ano mám v sobě někdy blok, najít vhodnou odpověd na danou řeč..
  Můj ex partner,byl ( v minulosti ) velmi agresivní,nedokázala jsem vhodně zareagovat na jeho mluvu,nedalo se s ním cokoliv řešit…jeho usurpátorství „doma“ nemělo mezí,stále se stupňovalo a já se „dusila“…Jakákoliv komunikace s ním byla nemožná..Avšak na veřejnosti působil kamarádsky, velmi se „hlídal…měl veškerý konfort i servis. Vše bral jako samozřejsmost…. nebyl nikdy spokojený ,stále vyhledával konflikty a problémy. Od něj denně jen samá negativa…byl despotický, hrubý – pocházel z velmi rozvracené rodiny.Už jsem se jemu nedokázala dívat do očí!!.Dostal vše z mé strany i od mých rodičů byl zabezpečen,ale život s ním, bylo hotové peklo na zemi.Naladit se na stejnou vlnu bylo nemožné!!Budu ráda za Váš názor.
  Díky za vše Maruško a Janku, je mě velkou ctí, že mohu sdílet vaše přednášky. Se srdečným podravem Marie Mikšánková

 26. Velice děkuji za Vaše přínosné přednášky a odkazy na literaturu,kterou nyní velmi ráda čtu a pomáhá mi. Bohužel si z finančních důvodů nemohu dovolit absolvovat Vámi nabízený kurz,doufám, že se časem zadaří:)

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..