13 thoughts on “Milujte sebe a svůj život

  • Rozhodně to předem nahrané není! Raději zkuste poslouchat, co ten hlas říká, jsou to hodně zajímavé věci.

 1. Dobrý večer paní Michaličková, velmi Vám děkuji za velmi zajímavé webináře. Myšlenky, které prezentujete jsou skutečně pravdivé, založené na zkušenosti. Jsem ráda, že je prezentujete i bezplatně, mnoho lidí si Vaše placené kurzy nemůže s ohledem svou na finanční situaci dovolit.
  Můžete mi prosím s ohledem na Vaše zkušnosti vysvětlit, proč je mnoho současných manažerů-vedoucích pracovníků tak bezohledných? Proč mají tak nízkou míru emaptie vůči svým podřízeným, zejména ženám, matkám, proč jim odpírají jejich zákonem daná práva a jediné co uznávají je zisk a honba za penězi?
  Děkuji a přeji Vám hodně štěstí v osobním i pracovním životě.
  Petra

  • Dobrý večer Petro,
   každý člověk, který opravdu chce, si může moje placené služby dovolit a díky tomu, že to lidé dělají mohu prezentovat i bezplatně….
   Ovšem již nebudu prezentovat každý týden…
   Na Váš dotaz nemám odpověď, protože nechci a nebudu nikoho soudit…

   • Děkuji za vebináře , které máte zadarmo, ale musím napsat, že všechna povolání jsou potřeba – zdravotní sestra , uklízečka , pekař …..a jsou placená mizerně .Všichni nemohou dělat kouče a chtít hodně peněz. Kdyby byli všichni kouči a nikdo by neměl jiné povolání , tak jak by to na světě vypadalo ? A každý by za své služby chtěl majlant? Každé povolání je potřeba a vyžaduje úsilí. Také nechci soudit.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..