44 thoughts on “Jenom láska je skutečná

 1. Po letech jsem zjistila, že smyslem života je můj život jako takový, který mi nabízí tolik šancí. A ta najedůležitější věc, kterou jsem se naučila i díky Vám je pracovat na sobě a nebýt obětí.

 2. Máme se zde naučit lásku dávat, ale i přijímat a taky se naučit přijmout sami sebe, abychom více pochopili druhé lidi.

 3. Dobrý večer. Mám podobný názor jako vy, naučit se radovat ze života v každém okamžiku a cítit se svobodný.

 4. za svoje životní poslání považuji pomáhat lidem uvidět dveře ven z jejich názorového a emočního vězení, ve kterém se většinou dobrovolně a nevědomě trápí. Pro mě je to celý můj život silné téma, se kterým mám mnoho zkušeností a proto to čím dál více studuji a praktikuji a snad dokážu inspirovat dostatek lidí, aby nám všem bylo na světě dobře. S tématem minulých životů hodně souvisí astrologické lunární uzly, které pomáhají upřesnit, jakou povahu měli v minulém životě a čemu se mají v tomto životě naučit, aby nezažívali tolik problémů.

 5. dobrý večer, v naší rodině je zvláštní linie žen. když se mi v dubnu 2011 narodila dcera, tak mi bylo 25 let, mojí matce 50let a její matce 75let.

 6. Myslím, že nejsem uplně ezoterický člověk, ale myslím si že na minulých životech něco je, zažila jsem několik zvláštních situací, které mě v tom utvrdily. a dokonce ikdyž odejde tělo ale ještě duše nedokončila úkol, tak tu může zůstat dokud se nepovede dokončit úkol

 7. dobrý večer, paní Marie, nechci dlouho mluvit o svých přesvědčeních, zkušenostech a studiu, …ale velmi děkuji za tuto přednášku, kterou bych zrovna od Vás vůbec nečekala :-)… co má být to přijde…

 8. Našla jsem svou spřízněnou duši, rozvedla jsem se, ale on nechce, bojí se, je to velmi rozumově založený člověk. Co si o tom myslíte? Co bude dál? Myslíte, že se známe z minulého života?

 9. Maruško, děkuji za dnešní přednášku. Stává se mě s vámi taková věc. Ne vždy se podaří sledovat, ale vždy když vás sleduju, tak to téma je přesně nacíleno na to co „řeším“ 🙂 Moc děkuji za vaše přednášky, díky kterým vidím věci jinak než před časem.

 10. smysl svého života stále hledám, momentálně je to má malá dcera, ale pořád mám pocit že nejsem spokojená s naplněním života, mám pocit že bych chtěla nebo i měla dělat víc

 11. Viete ma dostať do minulých životov? Snažím sa o to cez knižky, ale nedarí sa mi. Viete mi pomôcť? Jozef

 12. Ahoj,můj smysl je cesta -putování k věčnému životu s mírem v srdci.Jít ruku v ruce s Ježíšem a naší nebeskou matičkou.Nechat se vést Duchem svatým a dělat co je nejdůležitější.Láska je nejdůležitější,pak víra a naděje.Naděje umírá poslední.

 13. Zmysel života? asi naučiť sa užiť si život? napriek tomu, že kresťanstvo hovorí o slzavom údolí? minulé životy? ošemetná téma….možno boli, možno nie..prikláňam sa ku Kafkovmu vysvetleniu..zaujala ma téma spriaznenej duše. ako píšem nie som prívrženec minulých životov, ale pred pár mesiacmi som stretla muža pri ktorom som mala od začiatku pocit, že je to on…že ho už poznám, že ak existujú minulé životy tak odtiaľ..uplne ten pocit vojak-uniforma…jeho zamestnanie je uplne iné, ale zrovna včera som na webe našla jeho fotku v uniforme i keď tá nie je vojenská…boli sme nejakú dobu v kontakte potom on to rázne ukončil, obaja máme dlhoročné manželstvá, on dobré. Stále mám pocit, že je to on, ja neviem, či spriaznená duša, to si netrúfam tvrdiť, ale niečo ma s ním silne spája, máte k tomu vysvetlenie? Prajem pekný deň.

 14. Nevím to, ale domnívám se, že když už jsem se narodila, tak bych měla co nejlépe předat jiným lidem svoje dovednosti, to co sama mám ráda, to, co jsem schopna předat, protože tak vlastně může můj život svým způsobem pokračovat v někom dalším, jiném a tím tedy na tomto světě. Pokud si alespoň jeden z takových lidí stanoví podobný cíl, pak v tomto smyslu bude můj život na Zemi věčný. Mgr. Hana Hájková

 15. Vy sama provádíte lidi v hypnóze minulými životy? (Rozuměla jsem Vám dobře?) A považujete to zřejmě za přínosné pro člověka.

 16. Myslíte, že bych s Vámi mohla absolvovat takovou cestu do svých minulých životů, do svého podvědomí?

 17. Zdravím a děkuji za dnešní hluboké téma. Bylo to moc pěkné. Chválím Vás za odvahu otevřít toto potřebné sdílení. Krásné Vánoce a hravý rok 2014! Ludmila

 18. s těmi slevami opatrně, Jsme národem hledačů slev a levných nákupů.Svou touhou ušetřit a koupit cokoliv co nejlevněji směřujeme svoje životy k bytí v nedostatku, chudobě,frustraci a nemoci.

 19. Dobrý den, prosím, můžete mi objasnit, jak to je, když potkám spřízněnou duši a mohu navázat vztah, ale protějšek se pro navázání vztahu nerozhodne (např. je již ženatý)? Znamená to, že už mám „smůlu“?

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..